Amsterdam: +31 20 737 20 66
Almelo: +31 546 89 82 46
Leeuwarden: +31 20 236 10 24

Contact

Bezoekadres Amsterdam

Jan van Goyenkade 10 III
1075 HP
Amsterdam

T: +31 20 737 20 66
F: +31 20 796 92 22

Routebeschrijving Amsterdam

Bekijk route via Google Maps »

Ons kantoor ligt op 20 minuten lopen en minder dan 10 minuten fietsen van station Amsterdam Zuid.
Openbaar vervoer: bus 15, halte Olympiaplein, of tram 5, halte Gerrit v.d. Veenstraat.
Betaald parkeren is mogelijk aan de Jan van Goyenkade en bij het nabijgelegen Hilton hotel.

Bezoekadres Almelo

Twentepoort West 10
7609 RD
Almelo

T: +31 546 89 82 46
F: +31 546 45 79 41

Routebeschrijving Almelo

Bekijk route via Google Maps »

Ons kantoor is gevestigd op de 9e verdieping van Magna Porta en is gelegen aan de snelweg A35, afrit 30 Almelo-Zuid. Parkeren kan op eigen terrein.
Openbaar vervoer: stadsbus 21 of 22 vanaf station Almelo, halte De Patrijs.

Bezoekadres Leeuwarden

Romkeslaan 59
8933 AR
Leeuwarden

T: +31 20 236 10 24
F: +31 20 796 92 22

Routebeschrijving Leeuwarden

Bekijk route via Google Maps »

Ons kantoor ligt op 10 minuten lopen van station Leeuwarden.
Openbaar vervoer: bus 3, 13, 20, 21 of 51 halte Blokhuisplein.
Parkeren kan in nabijgelegen parkeergarage De Klanderij aan de Posthoornsteeg 40.

Contactgegevens advocaten

Marcel Soppe
M + 31 6 53 26 84 14
E: marcel.soppe@envir-advocaten.com

Marieke Kaajan
M: +31 6 50 43 10 52
E: marieke.kaajan@envir-advocaten.com

Fleur Onrust
M: +31 6 51 74 00 05
E: fleur.onrust@envir-advocaten.com

Iris Kieft
M: +31 6 20 00 64 40
E: iris.kieft@envir-advocaten.com

Derek Sietses
M: +31 6 15 88 69 36
E: derek.sietses@envir-advocaten.com

Daan Korsse
M: +31 6 111 564 21
E: daan.korsse@envir-advocaten.com

Julian Kevelam
M +31 6 29 98 36 23
E: julian.kevelam@envir-advocaten.com

Tessa Rötscheid
M +31 6 13 10 90 90
E: tessa.rötscheid@envir-advocaten.com

ENVIR Advocaten

KvK-nummer: 60582146
BTW-nummer: NL853970956B01

Postadres

ENVIR Advocaten             ENVIR Advocaten
Postbus 10012                  Postbus 239
1001 EA Amsterdam         7600 AE Almelo